תמיכת מחשבים לעסקים

 

אחד הדברים החשובים ביותר לתפקוד תקין של כל עסק הוא תמיכת מחשבים לעסקים. במאמר זה נסביר מדוע תמיכה מהווה חלק כה חשוב ומהם הדברים אליהם יש לשים לב טרם בחירת שירותי תמיכה עסקית מחברה זו או אחרת.

 

תמיכה עסקית- חשיבות הדבר

החשיבות של תמיכת מחשבים לעסקים גדולה מאוד משום שכל עסק משתמש במחשבים. אם בעבר, הרישומים השונים, כרטיסיות הלקוח, כל הקשור אל הגבייה ותיעוד של כל מיני דברים חשובים נעשו ידנית על ידי צוות כוח האדם במחלקה וכך ניתן היה לראות שורות ארוכות של קלסתרים בכל אחד מחדרי המשרדים של החברה, כיום הכל נאסף, מוסדר ונשלף מבסיס הנתונים הממוחשב של החברה וכל הפעולות נעשות על ידי תוכנות ייעודיות. המעבר מהעולם הידני לעולם המחשוב נעשה משום החיסכון המשמעותי בהוצאות על כוח אדם, האפשרות להבטיח לכל לקוח טיפול מהיר, התייעלות מקסימאלית ועוד. כדי שכל הדברים אכן ייעשו כשורה וללקוחות החברה, לספקים ולכל מי שמנהל התקשרות כלשהי עם החברה יובטח טיפול מהיר ומקצועי חשוב לוודא שהכל מתנהל כשורה. כאן נכנס לתמונה כל הקשור אל שירות תמיכת מחשבים לעסקים.

 

תמיכת מחשבים לעסקים- מה זה כולל?

תחום תמיכת מחשבים לעסקים חשוב משום שהוא מבטיח ללקוח שלא יהיו תקלות במערכת המחשוב שלא ואם כן הן יטופלו בזמן שיא או באופן שלא ישפיע על לקוחות החברה. כל חברה נמדדת על מקצועיות ושירות מהיר ואיכותי שניתן ללקוחותיה. בין השירותים החשובים לכל עסק:

  • גיבוי- שירותי גיבוי לכל המידע של החברה הוא בגדר חובה.

  • תמיכה טלפונית- תמיכה טכנית טלפונית לעסקים בכל שעות היממה בה הטכנאי מעדכן את הלקוח כיצד ניתן לפתור/לתפעל תקלה מסוימת בה הוא נתקל במהלך עבודתו.

  • שליטה מרחוק- כאן הטכנאים של החברה משתלטים על המחשב שלכם מרחוק על ידי תוכנה ייעודית  ופותרים את התקלה מבלי הצורך להתחיל ולהגיע למקום. הכל נעשה במהירות וזאת על מנת שעובדי החברה יוכלו להמשיך בשגרת יומם במהירות.

  • שירותי טכנאי- במקרה ולא ניתן לתקן את הבעיה על ידי תפעול טלפוני או תפעול מרחוק של המחשב, טכנאי יגיע אל החברה ויתקן את הבעיה.

 

לסיכום, כיום אף חברה אינה יכולה לאפשר לעצמה לנסות ולהסתדר ללא תמיכת מחשבים לעסקים ולהמר על המקצועיות שלה בעיני לקוחותיה. לכן, חברות שוכרות את שירותי התמיכה של חברות בעלות ניסיון ומוניטין בתחום שיכולות להציע להם שירותים מהירים ומקצועיים במחירים אטרקטיביים.

 

פי.סי.בי פתרונות מציעה לכם שירותים מקצועיים עבור מחשוב לעסקים במחירים אטרקטיביים ביותר.

טלפנו 077-2200030  ונשמח לעדכן אתכם כיצד נוכל לעזור לכם