ניהול עמותות

 

עמותה היא תאגיד ללא כוונת רווח שמורכב מקבוצה של אנשים שנאספו יחדיו על מנת לפעול למען מטרה אחת. קבוצה זו של אנשים מתנהלת בדיוק כמו עסק או חברה ולכן חשוב לשכור שירותי מחשוב לעסקים שיבטיחו ניהול עמותות בצורה מיטבית וכן גיבוי ותמיכה של כל מערכות המחשוב של העמותה.

 

ניהול עמותות- כל הפעולות

אם בעבר עמותות נאלצו להתמודד עם פנקסים, קלסתרים, תיקי התקשרות  וארכוב כל המידע מבחינה ידנית, כיום רוב העמותות עברו למחשוב וזאת משום היעילות שבדבר. יש עמותות שנעזרות בתוכנות ובסיס נתונים מסוים ויש אחרות שהלכו צעד אחד קדימה ורכשו תוכנת ניהול עמותות שמאפשרת להם את כל הפונקציות החשובות של ניהול וארגון כל הקשור אל העמותה. שרותי המחשוב של כל עמותה תמיד צריכים לכלול את הדברים הבאים:

  • לקוחות- כל הקשור אל תיעוד ממוחשב של כרטיסי לקוחות.

  • פרויקטים- ניהול ממוחשב של הפרויקטים של העמותה, דבר שיכלול תמיכה מרחוק של ניהול עמותות.

  • הנהלת חשבונות- כל הקשור אל פעולות גביה וניהול תקציב.

  • גיוס משאבים- גיוס של כל הקשור אל תרומות ומשאבים שונים.

אלו הן רק חלק מהפעולות שנעשות על ידי עמותות שונות. בכדי שעמותה תפעל בצורה הטובה ביותר ותשיג את העזרה והתרומות למטרה שלשמה היא הוקמה חשוב מאוד שהיא תתנהל בצורה הטובה ביותר ותשתמש בשירות הגיבוי, מחשוב ותמיכה הטובים ביותר.

 

מנהלים ותומכים בעמותה

ניהול נכון של כל מערך המחשוב של העמותה ותכנון קפדני וחכם שיכלול את המטרות של העמותה יוביל את העמותה לגיוס של כל אותם דברים בהם היא מעוניינת. בכדי שתהליך חשוב זה לא יתקע משום אי היכולת לשלוף מידע חשוב או אי האפשרות לפונקציה זו או אחרת, חשוב לדאוג לשכור מבעוד מועד חברה שמציעה מגוון רחב של שירותים בכל הקשור אל ניהול עמותות, חברות, גיבוי בענן, תמיכה טכנית ועוד. שירותי החברה יבטיחו לעמותה עזרה מיידית לגבי כל בעיה מיחשובית על ידי אנשי מומחים בתחום המחשוב.

 

מעוניינים לקבל מידע אודות תמיכה במערכת המחשוב של עמותות?

המומחים של פי.סי.בי פתרונות ישמחו לעזור לכם. ניתן ליצור איתנו קשר

ב- 077-2200030 או להשאיר את פרטי ההתקשרות באתר האינטרנט

שלנו ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם.