מחשוב ענן לעסקים - שירותי מחשוב ענן

 

מחשוב ענן לעסקים שירותי מחשוב ענן

חברה שמספקת שירותי מחשוב בעשור האחרון ומציעה ללקוחותיה העסקיים שירותי מחשוב ענן לעסקים היא חברה ששמה את האצבע שלה על הדופק הטכנולוגי של עולם העסקים ומבטיחה ללקוחותיה שהשירותים שהם יקבלו הם השירותים המעודכנים ביותר. במאמר זה נציג בפניכם את שירותי מחשוב ענן.

 

מחשוב ענן- על מה מדובר?

כאן לא מדובר על מזג האוויר או רכיבים מסוימים שמשתייכים אליו, אלא על אחת ההמצאות הנפלאות ביותר לעולם העסקי וזאת משום היעילות הרבה שלה מכל אספקט אפשרי.המשמעות של מחשוב ענן לעסקים הוא ענן שלם של שירותי מחשוב שניתנים מרחוק וזאת באמצעות מחשב מרוחק. המשתמש בשירותים יקבל את שירותי הענן באמצעות התחברות אינטרנטית של שם משתמש וסיסמה או על ידי קו תקשורת ספציפי. ענן הוא אחד מהצורות בהם משתמשים בתרשימי הזרימה בעולם המחשבים ומכאן גם ההחלטה על שם זה. משום שכל השירותים מופעלים ממחשבים/שרתים מרוחקים, לא צריך לקנות מערכות מחשוב מורכבות ולא צריך לשלם שכר למנהל שיעסוק בתחזוקה אלא משלמים שכירות חודשית לחברה שמספקת שירותי מחשוב ענן.

 

מחשוב ענן לעסקים

אם אתם מעוניינים להתמקד בעסק שלכם ולדעת שכל המידע מגובה על מחשבים מרוחקים וכל השירותים שלכם ניתן ממחשבים/שרתים מרוחקים, כך שהמומחים הם אלו שמנהלים עבורכם את כל הקשור אל עולם המחשוב לעסקים קרוב לוודאי שהגיע הזמן להשכרת שירותי מחשוב ענן לעסקים. אם בעבר, רוב העסקים בזבזו זמן יקר וכסף על קניית מחשבים וכל מיני פריטים לעסק, אחזקה של תשתיות המחשוב וכל מיני דברים שקשורים אל ניהול ופתרון תקלות, כיום מחשוב ענן לעסקים מאפשר להם להפסיק ולטפל בדברים הללו, לחסוך כספים ולחסוך בזמנים וזאת על ידי השכרת שירותי מחשוב ענן.

 

שירותי מחשוב ענן- כל היתרונות

חסכון- לא צריך להתחיל ולקנות חומרה יקרה או לדאוג לתחזוקה קבועה בעסק, כל שצריך לעשות הוא לטלפן לחברה שמציעה                  שירותי ענן לעסקים ולשלם לה מדי חודש דמי שכירות עבור כל החבילה. דבר זה מהווה יתרון משמעותי.

               החיסכון כאן בא לידי ביטוי בהוצאה עלחומרה, רישיונות תוכנה, עלות כוח אדם וחסכון משמעותי בכל הקשור אל גיבוי כל                הנתונים שבמחשבי החברה.

גמישות והתאמה- אם החברה גדלה שירותי ענן גדלים איתה. כלומר, הגמישות גדולה מאוד וניתן לשדרג זיכרון, כמות תיבות                    מייל וכל דבר שקשור אל שירות ענן.
ירוק- פתרון אידיאלי של מחשוב ירוק.

אבטחה- אבטחת כל הנתונים גבוהה מאוד בשירות ענן וקשה לחדור אל המחשבים המרוחקים וזאת משום מערכת אבטחה                         מתקדמת.

 

לסיכום, אלו הם רק חלק מהיתרונות של מחשוב ענן לעסקים.

 

אם אתם מעוניינים שנחסוך לכם בכסף ובזמן אתם מוזמנים להתקשר 077-2200030

והמומחים של פי.סי.בי פתרונות ישמחו להסביר לכם הכל